26. ICCI – Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı

İGGNİTA 26. ICCI – Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarında katilimci olarak yerini aldi.

16-17-18 Mart 2022 tarihlerinde düzenlenen 26. ICCI – Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ile verimli bir fuarı geride bıraktık. Bir çok müşterimizle ve diğer sektör paydaşlarıyla keyifli sohbetler ve bilgi alış verisleri gerçekleştirdik.

Yenilenebilir enerji sektöründe yer alan biyogaz ve çöp gazından elektrik üretimi, hem çevreye, hem de enerji üretimine önemli katkılar sağlamakta. Ayrıca kojenerasyon ve trijenerasyon sistemleri ile elektrik üretirken atık ısıyı kullanarak enerji verimliliğini arttırmak da günümüzde saygın bir temiz enerji üretim yöntemi. Hem biyogaz ve çöpgazı’ndan elektrik üretimi, hem de kojenerasyon için kullanılan Gaz Motorlarına kaliteli ve uygun maliyetli “Yedek Parça ve Bakım Hizmeti” vererek sektöre katkı sunmaya devam ediyoruz.

Çalışma ve hizmetlerimize ilgi duyan ve ziyaretimize gelen firmalara, ve katılımlarıyla fuarı zenginleştiren herkese teşekkür ederiz. Fuarın gerçekleştirilmesinde emeği geçen ICCI ve fuar ekibini de bu başarılı organizasyon için kutluyoruz! Bir sonraki ICCI’da görüşmek üzere!