İGGNİTA 27. ICCI – Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı Yorum Yaz

İGGNİTA 27. ICCI – Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarını da geride bıraktık. 

 

24-25-26 MAyıs 2023 tarihlerinde düzenlenen 27. ICCI – Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ile verimli bir fuarı geride bıraktık. Bir çok müşterimizle ve diğer sektör paydaşlarıyla keyifli sohbetler ve bilgi alış verişleri gerçekleştirdik. Ayrıca Şirketimizin Kurucu Ortakları Eray Sarıdede‘nin  “İklim Değişikliğine Karşı Küresel Çabalar – İklim Değişikliği Önleme Eylemlerinde COP27 ve Sonrası” hakkında ve Koray Toykuyu‘nun “Enerji Santrallerinde Servis Hizmetleri” hakkında sektörel konferanslarına konuşmacı olarak katılmıştır.

 

Yenilenebilir enerji sektöründe yer alan biyogaz ve çöp gazından elektrik üretimi, hem çevreye, hem de enerji üretimine önemli katkılar sağlamakta. Ayrıca kojenerasyon ve trijenerasyon sistemleri ile elektrik üretirken atık ısıyı kullanarak enerji verimliliğini arttırmak da günümüzde yaygın bir temiz enerji üretim yöntemi. Hem biyogaz ve çöpgazı’ndan elektrik üretimi, hem de kojenerasyon için kullanılan Gaz Motorlarına kaliteli ve uygun maliyetli “Yedek Parça ve Bakım Hizmeti” vererek ayrıca teknolojik yenilikleri takip ederek enerji verimliliği konusunda müşterilerimize katkı sağlayacak çözümler üreterek; sektöre katkı sağlamaya devam ediyoruz.

Çalışma ve hizmetlerimize ilgi duyan ve ziyaretimize gelen firmalara, ve katılımlarıyla fuarı zenginleştiren değerli ziyaretçilerimize teşekkür ederiz. Fuarın gerçekleştirilmesinde emeği geçen ICCI ve fuar ekibini de bu başarılı organizasyon için kutluyoruz! Bir sonraki ICCI’da görüşmek üzere!

Bir cevap yazın