Kurumsal

Mühendislik

Kojenerasyon Gaz Motorları konusunda tecrübeli mühendis ekibimizle sizlere tecrübelerimizi paylaşmak ve önerilerde bulunmak isteriz. Bu konuda bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

iletişim

Hakkımızda

Iggnita.com; Kojenerasyon / Trijenerasyon / Biogaz / Singaz / Çöpgazı santralleriniz ve enerji tesisleriniz için yedek parça ve enerji optimizasyonu konularındaki tecrübesiyle ve gaz motorları konusundaki uzman kadrosuyla gaz motoru sektöründeki paydaşlarına hizmet vermektedir. 

Iggnita.com bir bilgi kaynağı ve rehber olarak güçlü çözüm ortağınızdır.

Iggnita.com ekibi olarak, tesis mühendisliği ve kojenerasyon santralleri işletilmesindeki deneyimimize dayanarak, kojen sistem operatörleri, servis sağlayıcıları ve ekipman üreticileri için bir platform geliştirdik.

Iggnita.com adresinde, motor yedek parçaları, tesis ana bileşenleri ve hizmetler yelpazemizden seçim yapabilirsiniz. Bakım setleri, yağ ve hava filtreleri, pistonlar, ateşleme parçaları, emisyon parçaları, silindir kafaları, silindir gömlekleri, valfler, contalar ve conta setleri, karter havalandırma filtreleri ve diğer gaz motoru yedek parçaları depomuzda stoklanmaktadır ve online olarak, güvenli ödeme, hızlı ve güvenilir nakliye yöntemleriyle satışa sunulmaktadır.

Dünyaca kabul görmüş markalar ve üreticiler için orijinal ekipman ve yüksek kaliteli orjinal veya oem motor yedek parçaları Federal Mogul® , Bosch® , Innio Jenbacher® , MWM® , Caterpillar® , MAN, Motortech® , Champion® , Denso®  ve diğerleri iggnita.com’da.

Üyelik sistemimize kayıt olup, tesisinize özel teklifler alabilir ve enerji yönetimine dair tecrübelerimizden yararlanabilir ve kullanılmış tesis bileşenleri de bulabilirsiniz. 

Sağladığımız Avantajlar

Iggnita.com, parça stoklamanıza gerek kalmadan ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Geniş hacimli parça stoğu ve hızlı lojistik çözümlerimiz sayesinde tedarik süreleriniz kısalır. Bu da tesisinizin duruş süresini azaltarak maliyetlerinizi düşürür.

iggnita.com ve ekibi, gaz motoru parçaları konusunda geniş bir envanter sunarak, motor tipinize uygun doğru yedek parçalara ulaşmanızı sağlar. 

iggnita.com kullanıcı dostu arayüzü ile aradığınıza ulaşmak kolaydır.

iggnita.com‘da periyodik bakımlar için konfigüre edilmiş parça setleri (bakım setleri) bakım ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler sunar. Bakım setlerini seçtikten sonra ihtiyacınıza göre parça adetlerini ve /Orijinal OEM özelliklerini değiştirebilirsiniz.

iggnita.com ekibi OEM ve alternatif parçalar konusunda hangi markanın hangi performansı göstereceğini bilir ve maliyetlerinizi azaltacak Orijinal harici parçalar konusunda sizlere yol gösterebilir.

iggnita.com ekibinin enerji optimizasyonu ve motor yükseltmeleri (upgrade) konusundaki uzmanlığından faydalanın.

Hepsi ve daha fazlası için bizimle iletişime geçin.

Soru Görüş ve Önerileriniz İçin: info@iggnita.com